Реставрація ванн Біла Ванна

Київ і Київська область, Житомир та Житомирська область
 • Русский
 • Українська

067 143 45 07 063 140 52 81

Пн-Вс с 8:00 до 22:00

Обратный звонок
КАЧЕСТВЕННАЯ РЕСТАВРАЦИЯ ВАНН В КИЕВЕ

КАЧЕСТВЕННАЯ РЕСТАВРАЦИЯ ВАНН В КИЕВЕ

методы усиленной эмалировки и наливной ванны с гарантией

ЛУЧШАЯ НАЛИВНАЯ ВАННА В КИЕВЕ

ЛУЧШАЯ НАЛИВНАЯ ВАННА В КИЕВЕ

Срок службы от 10 до 15 лет – лучший метод раставрации

ПРОФЕССИОНАЛЬНАЯ ЭМАЛИРОВКА ВАННЫ В КИЕВЕ

ПРОФЕССИОНАЛЬНАЯ ЭМАЛИРОВКА ВАННЫ В КИЕВЕ

обычная и усиленная эмалировка лучшей эмалью

Реставрація ванни Київ

Реставрація ванн в Києві – нове життя старої ванни для кожного, хто звернувся до нас!

Якщо ваша ванна більше не радує погляд та викликає бажання її замінити, але це не уявляється можливим – ми готові запропонувати просте і зручне рішення даної проблеми!

Важливо !!!: до візиту майстра прочитайте нашу статтю «Підготовка до реставрації ванни», а після того, як він покине квартиру – «Догляд за відреставрованою ванною»

Реставрація ванни – найкращий варіант для вирішення будь-яких проблем, пов’язаних із втратою її зовнішнього вигляду – зміна кольору, відколи, подряпини і багато іншого. Ми проведемо роботи із відновлення покриття в заздалегідь обумовлений, зручний для клієнта час; повернемо первинний вигляд ванни (можливо навіть змінити «рідний» колір покриття).

Реставрація чавунних ванн в Києві

До реставрації:

Після реставрації:

Незалежно від складності робіт, розмірів та матеріалів, із яких виготовлена ванна (чавун, акрил, сталь), компанія «Bila Vanna» надає послуги:

 • Емалювання ванни Київ – використовувана технологія забезпечує якісне нанесення покриття. Ми не використовуємо пульверизатори через наявність розчинників, через які зменшується товщина шару, що наноситься.
 • Наливна ванна Київ – акрилове покриття наливається на стінки, створюючи при стіканні рівний шар, який не відрізняється від виготовленого на заводі. Це найкращий варіант реставрації, завдяки оптимальному співвідношенню ціни і якості.
 • Акриловий вкладиш («ванна у ванні») Київ – використання спеціалізованого вкладиша, що вставляється до ванної та не тільки перекриває основу, але і створює додатковий теплий шар.

При виконанні робіт, ми гарантуємо:

 • Швидкість виконання замовлень;
 • Професіоналізм майстрів;
 • Кваліфіковані консультації;
 • Відповідність технологій сучасним стандартам;
 • Висока якість використовуваних матеріалів – професійний німецький Permacor, словацький Akvakryl (eko product) та Plastall (Словенія);
 • Виїзд майстра в межах Києва – безкоштовно;
 • Висока якість;
 • Тривала гарантія.

Для оновлення вашої ванни потрібно просто зателефонувати нам, оформити замовлення та чекати майстра. Робота фахівця займе від 2 до 4-х годин, (в залежності від обраного вами методу реставрації), зате потім ви зможете багато років насолоджуватися оновленим виглядом вашої ванни. Ми відновлюємо ванни в таких районах та передмістях Києва: Троєщина, Оболонь, Поділ, Центр, Борщагівка, Позняки, Теремки, Дарниця, Бориспіль, Бровари, Вишневе, Вишгород, Боярка, Буча та інших містах Київської області.

Комментариев (3)

Оставить комментарий

Какой из методов реставрации самый лучший?
Самый лучший, прочный и популярный метод - "наливная ванна".
Сколько сохнет ванна?
При методе эмалировка - 2-ое суток, "наливная ванна" - 1-2 сутки.
Каких производителей материалы используете?
Эмаль "Akvakryl" (Словакия) и "Permacor" (Германия).

Реставрація ванн у Боярці – нова ванна за мінімальну оплату!

Ми надаємо послуги з реставрації ванн у Боярці, Тарасівці, Крюківщині, Гатному, а також у прилеглих населених пунктах. Якщо заміна ванни коштує дорого і це є клопітно, краще замовити її ремонт! При покупці нової ванни доведеться витратитися на нову плитку, дверний отвір, сантехніку, послуги вантажників. До ваших планів не входить ремонт половини квартири? Вихід – відновлення […]

Реставрація ванн у Білій Церкві – нова ванна в будинку!

Компанія «Bila vanna» здійснює реставрацію ванн у Білій церкві, а також в Узині, Таращі, Рокитному, Тетіїві, Ставищі, Гребінках, Володарці та інших населених пунктах району. Ми пропонуємо отримати нову ванну шляхом відновлення пошкодженого покриття без додаткових витрат, пов’язаних із заміною плитки та сантехніки. Оптимальним способом ремонту ванн є наливна ванна, коли рідкий акрил виливається по периметру […]

Реставрація ванн у Деснянському районі: нова ванна без жодних зусиль

Компанія «Біла ванна» пропонує нашим потенційним клієнтам «топову» послугу – реставрація ванн у Деснянському районі. Наша діяльність охоплює регіони: Лісовий масив, Вигурівщина-Троєщина, промрайон Дніпровський, селище Троєщина, промрайон Троєщина, Биківня. Нажмите, чтобы оценить этот пост! [Голосов: 0 Среднее: 0]

Спасибо! Форма отправлена!