Реставрація ванн Біла Ванна

Київ і Київська область, Житомир та Житомирська область
  • Русский
  • Українська

067 143 45 07 063 140 52 81

Пн-Вс с 8:00 до 22:00

Обратный звонок

Реставрація ванн в Броварах: оптимальне відновлення покриття!
5 (1)

.restavraciya-vann-brovary-do-restavraciyi.jpg

У житті кожного рано чи пізно настає момент, коли втомлюєшся терпіти іржаву та побиту ванну. Проте немає часу та фінансових коштів і на заміну, адже покупка нової сантехніки завжди є проблемою. Реставрація ванн в Броварах є ідеальним варіантом, який дозволяє уникнути клопоту, пов’язаного із ремонтними роботами.

Відновлення емалевого покриття сантехніки здійснюється різними способами, серед яких найбільш популярними є:

  • Емалювання (фарбування пензлем – бюджетний метод, розрахований на 5 років)
  • Наливна ванна (рівномірний розподіл за периметром поверхні рідкого акрилу – оптимальний варіант для довгострокового користування)

Вибір способу здійснюється із розрахунку бюджету, а також в залежності «для кого» робиться ремонт (квартиранти, власники)

Реставрація ванн в Броварах надає можливість:

  • Приймати лазневі процедури із максимальним комфортом
  • Уникнути заміни плитки, дверного отвору, дорогої сантехніки
  • Отримати ідеальний результат, витративши мінімум коштів та зусиль

Якщо відновлення сантехніки проводиться професійно та якісно, ​​то варто відмовитися від докучливого ремонту, а обрати простіший та ефективніший спосіб.

Реставрація ванн в Броварському районі: як це відбувається

Що б переконатися в надійності та результативності відновлення ванни шляхом реставрації, пропонуємо подивитися, яким же чином вона здійснювалася.

До початку ремонту ванна кімната справляла гнітюче враженняrestavracija-vann-brovary-do-restavraciji.

Особливо псував картину величезний чорний відколrestavracija-vann-brovary-do-restavracij-vidkol

На початку були виконані обов’язкові процедури – зачистка, знежирення та висушування ванноїrestavracija-vann-brovary-do-restavracij-vidkol

У процесі висушування використовувався багатофункціональний термічний фен із різноплановими температурними режимамиrestavracija-vann-brovary-do-restavracij-vidkol

Реставрація ванни в Броварському районі була проведена за допомогою методу «налив» якісним рідким акрилом3.restavracija-vann-brovary-material

В результаті отримали білосніжну глянцеву поверхню, яка буде радувати господарів на протязі багатьох років.3.restavracija-vann-brovary-material

Ремонтні роботи займають не більше трьох годин, причому технологія «налив» виключає будь-якої різкий або неприємний запах.

Приймати водні процедури можна вже через добу, однак для більшої впевненості компанія «Біла ванна» рекомендує почекати 36 годин.

Реставрація ванн в Броварах є відмінним рішенням для тих, хто більше не хоче миритися із жахливим зовнішнім виглядом ванної поверхні, але і не бажає випробувати всі «переваги» ремонту.

Також ми працюємо в Білій Церкві, Борисполі, Боярці, Бучі, Василькові, Вишневому, Вишгороді, Ірпені, Обухові, Переяславі, Фастові. Залишайте свої заявки і ми продемонструємо дивовижну оперативність!

Нажмите, чтобы оценить этот пост!
[Голосов: 1 Среднее: 5]

Теги: ,

Оставить комментарий

Спасибо! Форма отправлена!