Реставрація ванн Біла Ванна

Київ і Київська область, Житомир та Житомирська область
  • Русский
  • Українська

067 143 45 07 063 140 52 81

Пн-Вс с 8:00 до 22:00

Обратный звонок

Реставрація ванн в Печерському районі: клієнт буде задоволений на всі 100%!
0 (0)

5.restavraciya-vann-pechersk-posle-restavraciyi

Стара квартира, а хочеться чогось нового? Терпіти стару іржаву сантехніку не залишилося сил? Замовляйте реставрацію ванн в Печерському районі! Ми готові виконати роботи в будь-якому місці: на Хрещатику, Липках, Видубичах, Наводнічах, Звіренці, Верхній Теличці, Дружбі Народів, Новопечерських Липках, Царському селі, Чорній горі і т.д.

Ми відновлюємо чавунні, сталеві та акрилові ванни і маємо справу із ушкодженнями різних рівнів складності. Пропрацювавши багато років усіма існуючими способами, наша компанія прийняла рішення зупинитися на емалюванні (емаль + кисть) та ремонті ванни методом «налив» (виливання рідкого акрилу). Роботи виконується сертифікованим матеріалом європейського виробництва.

Реставрація ванн в Печерському районі: що потрібно знати замовнику

Що б скористатися послугами компанії «Біла ванна» варто повідомити диспетчеру, чому ванна потребує ремонту. Якщо необхідно – надіслати фотографії на вайбер, телеграм або електронну пошту.

Увага! Попередній перегляд не передбачений.

Ціна визначається в залежності від вибору способу відновлення ванни і матеріалу, який при цьому використовується. А також від того, чи відбувається реставрація перший раз. Більш докладно можна прочитати в розділі «Послуги та ціни». Після узгоджується дата та час приїзду майстра.

Особливості реставрації ванн на Печерську

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Тому ознайомтеся із підбіркою фотографій, зроблених під час роботи виконавцем замовлення. Результат вражає!

Старе покриття порвалося та полізло, потрібно було терміново викликати службу із ремонту 1.restavraciya-vann-v-pecherskomu-rajoni-do-restavracii

Ось так знімають старий шар – нагрівають феном та віддирають 2.restavraciya-vann-v-pecherskomu-rajoni-zniattia-starogo-pokrititia

Знежирення – необхідний етап перед нанесенням матеріалу 3.restavraciya-vann-v-pecherskomu-rajoni-obezzhirunnia vanni

Ось так відбувається сам процес «наливу» 4.restavraciya-vann-v-pecherskomu-rajoni-naliv

Реставрація ванн на Печерську пройшла успішно і на цього разу! 5.restavraciya-vann-pechersk-pislya-restavraciyi

Відновити пошкоджену поверхню набагато вигідніше, ніж купити нову ванну. У разі покупки ви додатково оплачуєте: демонтаж та установку, нову сантехніку, доставку, розширення (і подальше «звуження») дверного отвору. Економія є очевидною!

Користуватися ванною ви зможете вже через добу, що при завчасному замовленні не складе ніякого дискомфорту. Якщо хочете кожен раз отримувати фізичне і моральне задоволення від банних процедур, замовляйте реставрацію ванн на Печерську!

Також замовляйте у нас реставрацію ванни в Голосіївському, Святошинському, Дарницькому, Солом’янському, Дніпровському, Подільському, Деснянському, Шевченківському, Оболонському районах!

Нажмите, чтобы оценить этот пост!
[Голосов: 0 Среднее: 0]

Теги: ,

Оставить комментарий

Спасибо! Форма отправлена!