Реставрація ванн Біла Ванна

Київ і Київська область, Житомир та Житомирська область
  • Русский
  • Українська

067 143 45 07 063 140 52 81

Пн-Вс с 8:00 до 22:00

Обратный звонок

Реставрація ванн в Дніпровському районі Києва – робимо правильний вибір!
0 (0)

6.restavracija-vann-dneprovskiy-rajon-posle restavraciyi

Ідеальних ванн в Києві не буває, як і не буває ідеальної фільтрованої води. Кожен другий житель нашої столиці стикається з іржею, почорнінням, відколами, подряпинами та іншими «принадностями» старіння сантехніки. Реставрація ванн в Дніпровському районі є звичайною ситуацією для місцевих жителів, і вирішити цю неприємну проблему успішно допомагає компанія «Біла ванна». Досвід наших виконавців визначається десятками років, і гарантією нашої якісної роботи є ефектні результати та задоволені клієнти. Ми реставруємо ванни на Райдужному масиві, Воскресенці, Лівобережному масиві, Микільській слобідці, Північно-Броварському масиві, Соцмісті, Русанівці, Березняках, Старійц Дарниці, Новій Дарниці, Лісках та ДВРЗ

Реставрація ванн в Дніпровському районі – як вибрати правильну компанію

Будь-який ремонт вимагає ретельної підготовки, а ризик нарватися на шарлатанів є досить великим. «Халтурники» нічим не ризикують – досить змінити номер телефону і видалити акаунт з «olx» або будь-якого іншого сервісу, де не потрібна серйозна ідентифікація. Ну і тимчасово помістити сайт до контекстної реклами – теж відмінний варіант «зрубати» швидких грошей. Як же розпізнати відповідальних та надійних виконавців?

Грамотна консультація. Клієнт має право отримати повну інформацію, яким чином відбувається реставрація ванн в Дніпровському районі. Які проводяться підготовчі роботи, яким матеріалом користується майстер, які умови висихання, як доглядати за ванною і т.д. Хто не хоче це розповідати – не вміє сам.

Якісний результат. Ванна стає білосніжною та глянсовою одразу після закінчення процесу відновлення. Розповіді, що патьоки або нерівності підуть після висихання є чистою брехнею.

Гарантійний талон. Справжній майстер не ховається від клієнтів, залишає свої контакти і завжди готовий виправити недоліки в разі їх виникнення. Репутація є головною перевагою справжнього «спеца».

Робота компанії «Біла ванна»: реставрація ванн на Березняках

Головною відмінністю справжнього майстра є знання та виконання технології відновлення поверхні сантехніки. З метою демонстрації репутації нашої компанії, пропонуємо ознайомитися з докладною фотосесією роботи нашого фахівця.

До реставрації ванна була постарілою та потьмянілою

1.restavracija-vann-dneprovskiy-rajon-do-restavraciyi

Підготовчі роботи зайняли більше години. Спочатку були зачищення і шліфування.

2.restavracija-vann-dneprovskiy-rajon-zachistka

Наступним етапом було висушування термофеном

3.restavracija-vann-dneprovskiy-rajon-sushka-termpphenom

Знежирення ванної поверхні забезпечило подальший рівномірний розподіл матеріалу за периметром

4.restavracija-vann-dneprovskiy-rajon-obezzhirivaniye

Реставрація ванн на Березняках методом “наливна ванна” в більшості випадків виглядає таким чином. Сьогоднішній ремонт не став винятком.

5.restavracija-vann-dneprovskiy-rajon-process-naliva

Після реставрації результат перевершив всі очікування – красиво, гармонійно і затишно!

6.restavracija-vann-dneprovskiy-rajon-posle restavraciyi

Вибір компанії здійснює сам клієнт, однак варто ретельно вивчити дану галузь сфери побутових послуг. І тоді потенційний замовник стовідсотково зробить правильний вибір і не витратить гроші даремно. Окрім реставрації ванн на Березняках ви можете познайомитися із прикладами відновлення сантехніки компанією «Біла ванна» в Дарницькому, Деснянському, Оболонському, Подільському, Святошинському, Солом’янському, Шевченківському, Голосіївському, Печерському районах. Збирайте інформацію і робіть правильний вибір!

Нажмите, чтобы оценить этот пост!
[Голосов: 0 Среднее: 0]

Оставить комментарий

Спасибо! Форма отправлена!