Реставрація ванн Біла Ванна

Київ і Київська область, Житомир та Житомирська область
  • Русский
  • Українська

067 143 45 07 063 140 52 81

Пн-Вс с 8:00 до 22:00

Обратный звонок

Реставрація ванн в Дарницькому районі – робимо швидко та якісно!
0 (0)

Реставрация ванн в Дарницком районе. После ремонта

Наша компанія «Біла ванна» має понад 20 років досвіду роботи реставрації ванн в Дарницькому районі. Ми виконуємо ремонт найефективнішими функціональними способами – «емалювання» та «наливна ванна».

Емалювання здійснюється за допомогою нанесення емалі пензлем. Метод «налив» – це виливання та рівномірний розподіл великого шару матеріалу за периметром ванної поверхні. Під час роботи використовується матеріал торгових марок «Permacor», «Akvakryl» «Plastall».

Чому краще відновити, а не купувати?

  • Ціна в п’ять разів дешевша за нову ванну
  • Не потрібний демонтаж та встановлення сантехніки
  • Дверний отвір залишається на місці
  • Виключається оплачувана та проблемна доставка

Що б замовити реставрацію ванни в Дарницькому районі, необхідно зателефонувати диспетчеру та залишити заявку, з якої і буде сформовано завдання для майстра. Під час прийняття замовлення підбираєтьсязавжди зручний для клієнта час.

Для більш детального знайомства зі специфікою наших ремонтних робіт пропонуємо вашій увазі фотографії майстра, зроблені на об’єкті.

Покрита 10 років тому ванна перетворилася на повний «мотлох»Реставрація ванн в Дарницькому районі. До реставрації

Зняття старого покриття часом доводиться здійснювати за допомогою дриля

Після трьох годин роботи вийшов приголомшливий результат – глянцева біла ванна при мінімумі витрачених фінансів!

Реставрація ванн в Дарницькому районі. Після реставраціїВсі наші майстри з реставрації ванн в Дарницькому районі мають досвід роботи понад 10 років і є відмінними професіоналами своєї справи!

Вся робота займає від двох з половиною до трьох годин. При повторному покритті час виконання робіт збільшується до 4-4.5 годин. Ванною не можна користуватися протягом доби після методу «налив» і дві доби після емалювання.

Термін служби ванни при використанні методу «налив» понад 15 років. Якщо ванна фарбувалася пензлем, то в залежності від шару покриття – від 5 до 10 років.

Бажаєте отримати якісну реставрацію ванн в Дарницькому районі? Набирайте нашого диспетчера за номерами, вказаними на сайті www.www.bila-vanna.kiev.ua і залишайте заявку на ремонт!

P.S. Увага! Проведення ремонту не скасовує правила щоденного догляду за ванною! При видачі гарантійного талона, майстер проведе чіткий інструктаж із користування. Якщо ви бажаєте приймати лазневі процедури в задоволенні і комфорті, забудьте про миючі засоби на основі кислот і ні в якому разі не допускайте падіння важких предметів!

Нажмите, чтобы оценить этот пост!
[Голосов: 0 Среднее: 0]

Теги: ,

Оставить комментарий

Спасибо! Форма отправлена!