Реставрація ванн Біла Ванна

Київ і Київська область, Житомир та Житомирська область
  • Русский
  • Українська

067 143 45 07 063 140 52 81

Пн-Вс с 8:00 до 22:00

Обратный звонок

Реставрація ванн в Бердичеві

Реставрація ванни в Бердичеві – простий і не трудомісткий процес, за допомогою якого виріб отримує нове життя. Навіть якщо дефекти і пошкодження поверхні є дуже сильними і на перший погляд допомогти може тільки заміна ванни, після реставрації вона буде виглядати як нова.

Як виконується реставрація?

Для відновлення ми використовуємо технології наливного методу. Його суть полягає у нанесенні нового покриття із рідкого акрилу, який не тільки виглядає привабливішим за стандартний шар емалі, але і є більш стійким до механічних пошкоджень. На подібній поверхні не будуть утворюватися подряпини, а колір акрилу із часом не змінюється та не блякне.

Перед реставрацією наші фахівці проводять підготовчі роботи, які проходять у декілька етапів:
• Внутрішня поверхня зачищається від старого шару за допомогою абразивних засобів та металевих жорстких губок.
• Ванна промивається чистою водою для видалення залишків старої емалі.
• Поверхня обезжирюється спеціальним складом.
• Ванна заливається гарячою водою на 10 хвилин, після чого її зливають і насухо витирають чистою ганчіркою.

Після цього майстер приступає до заливання акрилу. При дотриманні технології робіт, акрил розтікається по поверхні рівномірним шаром і заповнює всі нерівності і тріщини, а також приховує плями і розводи, формуючи новий шар. Така процедура повторюється кілька разів до тих пір, доки шар не стане ідеально гладким.

Для остаточного затвердіння акрилового шару необхідно почекати близько двох діб. У ці дні ванну не можна наповнювати водою і неприпустимо торкатись руками.

Реставрація акрилом від професіоналів

Незважаючи на те, що такий процес виглядає просто і не вимагає спеціальних навичок, при самостійних роботах у багатьох не завжди вдається досягти рівномірного шару. Відсутність практики в такій справі може привести до того, що неправильно нанесений акриловий шар доведеться знову усувати і заливати новий матеріал, а це зайва трата грошей і часу.

Замовляючи наливну ванну в компанії Bila Vanna у нас, ви можете бути впевнені в тому, що процедура буде виконана з першого разу, а якість роботи буде бездоганним. Ми використовуємо тільки професійні якісні матеріали, які служать довго і не втрачають своїх властивостей протягом довгого часу. На реставрацію ванн в Бердичеві надається гарантія.

Спасибо! Форма отправлена!